Przeprowadzki biur i firm

TWOJA FIRMA W NASZYCH RĘKACH

Twoją firmę czeka zmiana siedziby? Zastanawiasz się, jak to zorganizować, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie nie utracić płynności działania i dostępności dla klientów? Szukasz fachowców od przeprowadzki biur? Nie zastanawiaj się dłużej, wybierz naszą ofertę, bo przeprowadzki firm to nasza specjalność! W odpowiedzi na te potrzeby klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, aby taka przeprowadzka mogła przebiec szybko i bez żadnych komplikacji. Wystarczy zlecić przeprowadzkę profesjonalistom, dla których przeprowadzki firm to chleb powszedni.

Wykonując kompleksowe przeprowadzki firm zapewniamy:

Bezpieczne pakowanie


Dostarczamy do firmy odpowiednią ilość kartonów i folii z bąbelkami powietrza

Demontaż


Demontujemy i montujemy meble i sprzęt

 

Transport


Pakujemy, przenosimy, przewozimy i na miejscu ustawiamy wszystko tak, jak Państwo sobie życzą.

bezpieczne przeprowadzki Warszawa

PRZEPROWADZKA FIRMY WYMAGA DOBREJ ORGANIZACJI, KTÓRĄ MY ZAPEWNIAMY.

Istotne jest, aby przygotować wszystko w taki sposób, by sam proces przeprowadzki pochłonął jak najmniej czasu firmy i pracowników. Dbamy także o to, aby wszystko przebiegło sprawnie i by po przeprowadzce wszystko znalazło się na poszczególnych stanowiskach pracy. Jeśli poszukują Państwo pomocy w przeprowadzce firmy w Warszawie, pozostajemy do dyspozycji i zapewniamy pomoc na każdym etapie, aż do momentu całkowitego zakończenia przenoszenia rzeczy. Zadbamy o to, aby cały sprzęt dotarł do nowej siedziby w nienaruszonym stanie oraz by nic nie zagubiło się podczas przeprowadzki.

DLACZEGO PRZEPROWADZAĆ FIRMĘ RAZEM Z NAMI?

Oferta naszej firmy jest bardzo korzystna. Przede wszystkim dlatego, że oferujemy tanie przeprowadzki firm, a wiadomo, że w dzisiejszych czasach, jeśli można zaoszczędzić to dlaczego z tego nie skorzystać?

Jednak myli się ten, kto uważa, że skoro realizujemy tanie przeprowadzki firm, to usługa ta nie będzie kompletna. Wręcz przeciwnie. Bowiem w ofercie mamy przeprowadzki firm, które obejmują:

  • wynajem samochodu z kierowcą
  • pakowanie mienia
  • demontaż i ponowny montaż mebli
  • przewóz mebli

Oprócz tego warto podkreślić, że podejmujemy się transportu różnych przedmiotów. Zarówno o typowych kształtach i gabarytach, jak również takich które wymagają specjalistycznego transportu. Przeprowadzki firm realizujemy już kilka dekad, więc oferujemy klientowi doświadczonych pracowników i sprawdzone samochody o różnej pojemność.

Tanie przeprowadzki Warszawa

SKORZYSTAJ Z WYCENY PRZEWOZU!

Dokonujemy indywidualnej wyceny po zapoznaniu się z całym zleceniem, jesteśmy też bardzo elastyczni, jeśli chodzi o świadczone usługi oraz o terminy – staramy się możliwie jak najbardziej dopasować do Państwa potrzeb. Zapewniamy profesjonalne przeprowadzki firm w Warszawie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Przewóz towarów, przeprowadzki Lewandowski Mieczysław

NIP: 5221042956
REGON: 010409684

Adres firmy i do korespondencji

ul. Wspólna 46A, Janki 05-090 poczta RaszynPolska